• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dinarunalyilmzkoleji
  • https://twitter.com/unalyilmazkolej

Dinar TSO Başkanlığı

“Eğitim İçin Ne Gerekiyorsa Yapılmalıdır”

Kolej Müdürümüz  Ünal Yılmaz, Dinar’da eğitimle alakalı olarak bazı projelerinin olduğunu, bu projelerin hayata geçirilmesi için gece gündüz çalıştıklarını ve eğitim için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan müdürümüz Ünal Yılmaz eğitim gündemine ilişkin bazı açıklamalarda bulundu. İlçede ilk özel kolej olarak 3 yılda çok büyük adımların atıldığını kaydeden Yılmaz şunları söyledi, “3 yıldır Dinar ilçesindeyiz. Bu süre zarfında eğitim alanında çok büyük projeler gerçekleştirdik. Bütün gücümüzü çocuklarımızın daha iyi şartlarda ve kaliteli eğitim-öğretim almalarını sağlamaktır. Bunun için ise birlik ve beraberliğe ihtiyacımız vardır. İlçede sivil toplum örgütlerinin önemi ve etkisi çok büyüktür. STK’ların eğitime olumlu bakış açılarını biliyoruz. Bu nedenle Sivil toplum kuruluşlarını çok önemsiyoruz” dedi.

Üzerimize Düşen Ne Varsa Yaparız

Dinar TSO Başkanı Abdullah Bağırkan ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitim ve öğretimin çok önemli olduğunu, geleceğin teminatı olan gençlerin en iyi şekilde yetişmesi gerektiğini söyledi. Kolejin çalışmalarını ve projelerini yakından takip ettiklerini de belirten Bağırkan, “Dinar’daki özel okul açığını kapattığınız için teşekkür ederiz. Yaptığınız başarılı çalışmalardan ötürü sizleri tebrik ediyorum” dedi.