• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dinarunalyilmzkoleji
  • https://twitter.com/unalyilmazkolej

YAZ KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

Dinar Öğretmen Ünal Yılmaz Koleji olarak açıldığı günden bugüne eğitim odaklı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
3 yıl içerisinde 9 ayrı başarılı projeye imza atan özel Kolejimiz bu sefer de 8. Sınıflara özel ücretsiz yeni sisteme uyum ve test tekniği ile alakalı kurs verecek.
42 yıllık deneyimli eğitim uzmanı Özel Kolej Müdürümüz Ünal Yılmaz tarafından uygulamaya girecek olan ücretsiz kursa 8. Sınıf öğrencileri katılabilecek.
Gerçekleşecek olan kursta öğrencilere yeni eğitim-öğretim ve sınav sistemi hakkında bazı bilgiler verilecek. Özellikle test tekniği hakkında da eğitimlerin verileceği kursta, Test Teknikleri, Dikkat Geliştirme, eleme yöntemi nedir?, sınavdan önce yapılması gerekenler gibi bir çok konu ele alınacak.
Kolej Müdürümüz Ünal Yılmaz’dan Çağrı
Müdürümüz Ünal Yılmaz verilecek olan özel kurslarla alakalı 8. Sınıf öğrencilerine ve velilerine çağrıda bulundu. 8. Sınıfların bu kursa kesinlikle katılmaları gerektiğini bildiren Ünal Yılmaz, “Yeni sistemi öğrencilerimize en iyi şekilde tanıtıp, anlatacağız. Öğrencilerimzi için çok faydalı bilgilerin yer alacağı kursta, hiç bir yerde bulamayacağınız dip notlar olacak. Bu nedenle bütün öğrencilerin bu kursa katılmasını bekliyoruz373 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın